Klinika

Klinika zdrowie

Jak neutralizować niechciane objawy zdrowotne w czasie ciąży?...

zdrowie

Rehabilitacja

Rehabilitacja

(...) Czy warto wybrać się na turnus rehabilitacyjny?Z pewnością tak, bo ważne jest, aby dbać o swoje zdrowie. Jest to jedna z najważniejszych jak nie najważniejsza wartość w ludzkim życiu. Inwestycja w swoje zdrowie zwróci się nam w przyszłości. Lepiej nie oszczędzać na nim. Na dodatek można dopomóc sobie bardzo tanio, bo są turnusy z dofinansowaniem z PFRON. Więc cena jest przystępna i raczej dostępna dla wszystkich. Dlatego, jeśli tylko mamy taką potrzebę to warto skorzystać z tej możliwości. Wpłynie ona na nas bardzo korzystnie. Jest w czym (...)

Czy interesuje Cię także:

Leczenie falą uderzeniową

Leczenie falą uderzeniową

(...) Kiedy nasze ciało odmawia nam posłuszeństwa i zmagamy się nieustającym bólem, szukamy na to środków zaradczych. Gdy układ ruchu ulega urazom lub zwyrodnieniom, lekarze coraz częściej wysyłają pacjentów na zabiegi pozaustrojową falą uderzeniową (ang. ESWT, czyli extracorporeal shock wave therapy). Obecnie zaczyna uważać się ją za (...)

Czy interesuje Cię także:

Zadbaj o smukłą sylwetkę - Białystok

Zadbaj o smukłą sylwetkę - Białystok

(...) Zimowa aura nie sprzyja uprawianiu sportu na świeżym powietrzu. Jednakże zimowa pora roku nie powinna zniechęcać Cię do uprawiania sportu- zawsze masz możliwość skorzystania z bogatej oferty zajęć fitness oraz z siłowni. Pamiętaj, że (...)

Czy interesuje Cię także:

Wybielanie zębów metodą nakładkową

Wybielanie zębów metodą nakładkową

(...) Wybielanie zębów metoda nakładkową zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Wszyscy chcą być bowiem posiadaczami nieskazitelnego białego uśmiechu. Metodę tę można stosować zarówno w domu, jak i w gabinecie stomatologicznym. Jest ona czasochłonna, ale daje dobre rezultaty. Mogą one utrzymać się nawet przez okres 3 lat i wybielić zęby maksymalnie o 6 odcieni. Wybielanie nakładkowe nie należy do metod najdroższych. Jednak przed przystąpieniem do niej należy zbadań stan zębów i dziąseł pacjenta w celu usunięcia ewentualnego kamienia nazębnego oraz zabezpieczenia ubytków. Uzupełnienie protetyczne nie powoduje zmiany koloru podczas procesu wybielania. Zwykle stosuje się więc wypełnienia czasowe. (...)

Czy interesuje Cię także:

Wizyta w poradni laktacyjnej

Wizyta w poradni laktacyjnej

(...) Każdej kobiecie zależy przede wszystkim na zdrowiu własnych dzieci. Jeśli one nie będą musiały zmierzać się z żadnymi chorobami i dolegliwościami, same poczujemy się znacznie lepiej i szczęśliwiej. To właśnie dlatego w (...)

Czy interesuje Cię także:

Jak rozpoznać autyzm u dziecka?

Jak rozpoznać autyzm u dziecka?

(...) Autyzm to na prawdę ciężka choroba, która może spotkać wiele dzieci. Dlatego obowiązkiem rodziców jest rozpoznanie pierwszych objaw tej dolegliwości. Na szczęście można to zrobić. Jak więc rozpoznać taki autyzm u swoich pociech?Pamiętajmy, że nie wszystkie oznaki muszą od razu świadczyć o chorobie naszego dziecka. Niektóre maluchy po prostu wolniej się uczą i rozwijają. Jednak autyzm wśród dzieci zwykle można rozpoznać już w pierwszych latach życia maluchów. Wystarczy po prostu dokładnie obserwować swoje dzieci i patrzeć, czy dobrze się rozwijają. Jeśli tak nie jest, warto (...)

Czy interesuje Cię także:

Kawa tylko o dobrej jakości

Kawa tylko o dobrej jakości

(...) świeżo palona kawa ziarnista podana naszemu klientowi jest w stanie umilić rozmowę, dzięki niej można nawiązać nić porozumienia, a sam czas, który poświęcamy na parzenie kawy w ekspresie ciśnieniowym może być dobrą wymówką na przerwę i przemyślenie na nowo strategii sprzedażowej.Świeżo palona kawa ziarnista to ulubiony przysmak Włochów, którym raczą się po każdym posiłku i w przerwie od pracy.Parzenie kawy w ekspresie ciśnieniowym to cały rytuał, którego można się nauczyć i czerpać z niego przyjemność. Czas parzenia kawy, ilość ziaren, których użyjemy do zmielenia, a później ich zalania - to wszystko (...)

Czy interesuje Cię także:

Przyjazne domy seniora

Przyjazne domy seniora

(...) Domy Seniora są placówkami, które projektowane są, a następnie budowane ze szczególną myślą o ich przyszłych mieszkańcach. Mieszkańcach, którzy zasługują na to, aby te warunki były jak najlepsze.Projekty budynków oraz ich wykonanie zgodne są ze ścisłymi wytycznymi, jakie narzuca Unia Europejska. Właściciele, którzy prowadzą domy seniora dokładają wszelkich starań, wykorzystując fundusz inwestycyjny, aby warunki, jakie zapewniają swoim (...)

Czy interesuje Cię także:

Nie bój się chirurgii stomatologicznej

Nie bój się chirurgii stomatologicznej

(...) schorzeniami - np. nowotworami jamy ustnej i wargi oraz z guzami nowotworopodobnymi. Chirurgia stomatologiczna dba nie tylko o uśmiech pacjenta. Operacje podcinania wędzidełek warg i języka może pomóc np. przy znacznych wadach wymowy. Choć usunięcie zęby czy plastyka tkanki miękkiej na pewno nie należą do przyjemnych zabiegów, obecnie chirurdzy (...)

Czy interesuje Cię także:

Nowe metody leczenia zaburzeń seksuologicznych

Nowe metody leczenia zaburzeń seksuologicznych

(...) Leczenie zaburzeń erekcji wynikające z przyczyn o podłożu psychologicznym jest realizowane przy pomocy narzędzi psychoterapeutycznych. Właściwie zastosowane metody z obszaru psychoterapii przyniosą w tym przypadku oczekiwane rezultaty. Mniej korzystnie, jeśli problemy z erekcją pochodzą z źródeł innego typu. Badania amerykańskich urologów wskazały, iż znacząca większość populacji męskiej mająca problemy z potencją cierpi na dysfunkcje i choroby układu krwionośnego. W tego typu przypadkach jedynym lekarstwem jest operacyjne leczenie zaburzeń erekcji polegające na przetkaniu tętnic biodrowych i sromowych oraz zaimplementowaniu do nich specjalnych układów uwalniających (...)

Czy interesuje Cię także:

Relaks dla kobiet w ciąży

Relaks dla kobiet w ciąży

(...) Każdy, kto ma w rodzinie kobietę w ciąży powinien być świadomy, że powinna być ona objęta specjalną opieką i troską. Nie można jej pozwolić na dźwiganie ciężkich rzeczy, jedzenie niezdrowych potraw, picie alkoholu i palenie papierosów, ale przede wszystkim trzeba do minimum ograniczyć sytuacje stresowe, ponieważ może to poważnie zaszkodzić dziecku.Doskonałym pomysłem jest odszukanie sposobu, by przyszła mama mogła się zrelaksować. Wielu lekarzy doradza w takich wypadkach, nieco niekonwencjonalną metodę, (...)

Czy interesuje Cię także: