Klinika

Klinika lekarstwa

Jak neutralizować niechciane objawy zdrowotne w czasie ciąży?...

lekarstwa

Rehabilitacja

Rehabilitacja

(...) Czy warto wybrać się na turnus rehabilitacyjny?Z pewnością tak, bo ważne jest, aby dbać o swoje zdrowie. Jest to jedna z najważniejszych jak nie najważniejsza wartość w ludzkim życiu. Inwestycja w swoje zdrowie zwróci się nam w przyszłości. Lepiej nie oszczędzać na nim. Na dodatek można dopomóc sobie bardzo tanio, bo są turnusy z dofinansowaniem z PFRON. Więc cena jest przystępna i raczej dostępna dla wszystkich. Dlatego, jeśli tylko mamy taką potrzebę to warto skorzystać z tej możliwości. Wpłynie ona na nas bardzo korzystnie. Jest w czym (...)

Czy interesuje Cię także:

Nowotwór stercza

Nowotwór stercza

(...) jego łagodnego rozrostu oraz urazu mechanicznego. Znaczne zwiększenie stężenia PSA jest czynnikiem przemawiającym za istnieniem choroby nowotworowej. Nowotwór stercza rozpoznaje się na podstawie badania pod mikroskopem wycinków pobranych z gruczołu krokowego.Zobacz więcej na stronie: http://www.klinikaurologii.edu.pl/rak-gruczolu-krokowego/ Metody leczenia raka prostaty to na przykład radioterapia polegająca na wprowadzeniu (...)

Czy interesuje Cię także:

Zadbaj o smukłą sylwetkę - Białystok

Zadbaj o smukłą sylwetkę - Białystok

(...) osiągnięcia pięknej, smukłej sylwetki. Ale przecież odchudzanie to nie wszystko. Dzięki aktywności fizycznej czujemy się szczęśliwsi, zachowujemy młodość i energię witalną. To dobra opcja dla młodszych, jak i starszych, bo ruch zawsze ma (...)

Czy interesuje Cię także:

Wybielanie zębów metodą nakładkową

Wybielanie zębów metodą nakładkową

(...) Dopiero po zakończeniu całego procesu wybielania wykonuje się wymianę wypełnienia w momencie gdy ustabilizuje się nowy kolor uzębienia. Dowiedz się więcej o tej metodzie wybielania zębów kliknij tutaj!Podczas pierwszego kontaktu z dentystą specjalista pobiera wyciski. Następnie pod wykonaniu modeli gipsowych technik dentystyczny tworzy dwie przezroczyste szyny, które pełnią rolę dopasowanych indywidualnie do pacjenta nakładek. W czasie trwania drugiej wizyty mierzy się je, pacjent otrzymuje także strzykawki zawierające żel wybielający. Jego stężenie jest dobierane w zależności od stopnia wrażliwości jego zębów. Stomatolog udziela również szczegółowych instrukcji co jego stosowania. Terapia domowa trwa (...)

Czy interesuje Cię także:

Nowotwór gruczołu krokowego

Nowotwór gruczołu krokowego

(...) za późno. Mężczyźni rzadko decydują się na badania kontrolne, dlatego wielu z nich przegrywa walkę z nowotworem. ProstataProstata jest gruczołem znajdującym się w okolicy pęcherza moczowego. Otacza niewielki odcinek cewki moczowej, więc jednym objawów zaburzeń w (...)

Czy interesuje Cię także:

Jak rozpoznać autyzm u dziecka?

Jak rozpoznać autyzm u dziecka?

(...) jak najprędzej odwiedzić Gabinet Logopedyczny Daniela Michniewicz we Wrocławiu. Im szybciej to zrobimy, tym lepiej dla naszych pociech i ich zdrowia. Na jakie zachowania powinniśmy więc zwracać uwagę? Pierwszym, niepokojącym objawem może być brak gaworzenia. W końcu małe dzieci zaczynają próbować coś mówić. Jeśli tak nie jest z naszą pociechą, może to być pierwsza oznaka autyzmu. Dzieci objęte tą chorobą często również z trudnością się porozumiewają. Nie chcą bawić się ze swoimi rówieśnikami i zamykają się w sobie. Są odosobnione i najchętniej siedzą w kącie i z (...)

Czy interesuje Cię także:

Król olejów

Król olejów

(...) pozytywnego cholesterolu. Kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6 nie są wytwarzane przez nasz organizm samoistnie, musimy dostarczyć je sobie wraz z pożywieniem. Można więc pić na przykład siemię lniane, które jest dostępne w każdym sklepie spożywczym. Wystarczy rozpuścić je w wodzie. Świetnie nawilża struny głosowe, dlatego jest ono uwielbiane przez piosenkarzy. Kwasy, w które bogaty jest olej lniany są odpowiedzialne za podtrzymywanie licznych funkcji życiowych. Wchodzą w skład budowy komórek, obniżają ciśnienie tętnicze, a także pomagają funkcjonować naszemu (...)

Czy interesuje Cię także:

Przyjazne domy seniora

Przyjazne domy seniora

(...) podopiecznym szeroki wachlarz zajęć rozrywkowych, a nawet edukacyjnych. Właściciele oraz wykwalifikowani pracownicy zapewniają zajęcia z rysunku oraz malarstwa. Co więcej dostępne są zajęcia ze śpiewu oraz wiele innych. Domy seniora są coraz częściej powstającymi placówkami, gdyż stale wzrasta liczba osób nimi zainteresowanych. Coraz większa liczba starszych osób decyduje się na zamieszkanie w takich miejscach. Mają oni na uwadze swoje bezpieczeństwo (...)

Czy interesuje Cię także:

Diagnostyka poronień

Diagnostyka poronień

(...) związany z przeciwciałami antyfosfolipidowymi. Klasyczne symptomy poronienia to bóle w dolnej części podbrzusza promieniujące na kręgosłup oraz samoistne plamienie z narządów płciowych. Po zaistnieniu poronienia mijają typowe objawy ciąży, a więc uczucie zmęczenia oraz nudności. Nasza klinika to specjalistyczny niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, gdzie zorganizowany jest oddział specjalistyczny gwarantujący parom leczenie poronień nawykowych, całościową diagnostykę, rozpoznanie przyczyny poronienia a także wskazanie cech zmniejszających ryzyko poronienia. Mnóstwo ludzi młodych marzy o posiadaniu dzieci. Wśród najbliższych moich znajomych w zasadzie nie zaobserwowałem par, które miały z poczęciem dziecka trudności. Jednym przyszło to na prawdę bez sporego wysiłku. Inni musieli spokojnie kilka tygodni odczekać. Jeszcze innym świetnie zrobił odprężający letni wyjazd na drugą półkulę. Niestety szerszym w ujęciu coraz (...)

Czy interesuje Cię także: