Klinika

Klinika apteki

Jak neutralizować niechciane objawy zdrowotne w czasie ciąży?...

apteki

Gabinet dietetyka

Gabinet dietetyka

(...) Dbanie o swoją sylwetkę jest dzisiaj zdecydowanie na topie. Każdy z nas chce być szczupły, by ładnie się prezentować w ubraniach. Dbanie o swoje ciało to przede wszystkim zdrowa dieta, a także aktywność fizyczna. Jeżeli dbamy o zdrową dietę, to także dbamy o nasze zdrowie. Zatem jeśli (...)

Czy interesuje Cię także:

Zadbaj o smukłą sylwetkę - Białystok

Zadbaj o smukłą sylwetkę - Białystok

(...) Zimowa aura nie sprzyja uprawianiu sportu na świeżym powietrzu. Jednakże zimowa pora roku nie powinna zniechęcać Cię do uprawiania sportu- zawsze masz możliwość skorzystania z bogatej oferty zajęć fitness oraz z siłowni. Pamiętaj, że (...)

Czy interesuje Cię także:

Sposób na koślawy paluch

Sposób na koślawy paluch

(...) Haluksy, zwane też koślawym paluchem, to prawdziwa plaga i zmora dręcząca wielu ludzi. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że haluksy to nie wyłącznie problem estetyki, ale choroba, która nieleczona przyczynić może się do wielu problemów. Mało osób podejmuje więc walkę z haluksami i rozpoczyna leczenie. Haluksy leczenie W głównej mierze haluksy to problem kobiet, zwłaszcza tych cierpiących na nadwagę oraz z upodobaniem noszących buty na wysokim obcasie. Leczyć można (a czasem trzeba) na dwa sposoby - przede wszystkim (...)

Czy interesuje Cię także:

Wizyta w poradni laktacyjnej

Wizyta w poradni laktacyjnej

(...) Każdej kobiecie zależy przede wszystkim na zdrowiu własnych dzieci. Jeśli one nie będą musiały zmierzać się z żadnymi chorobami i dolegliwościami, same poczujemy się znacznie lepiej i szczęśliwiej. To właśnie dlatego w (...)

Czy interesuje Cię także:

Jak rozpoznać autyzm u dziecka?

Jak rozpoznać autyzm u dziecka?

(...) Autyzm to na prawdę ciężka choroba, która może spotkać wiele dzieci. Dlatego obowiązkiem rodziców jest rozpoznanie pierwszych objaw tej dolegliwości. Na szczęście można to zrobić. Jak więc rozpoznać taki autyzm u swoich pociech?Pamiętajmy, że nie wszystkie oznaki muszą od razu świadczyć o chorobie naszego dziecka. Niektóre maluchy po prostu wolniej się uczą i rozwijają. Jednak autyzm wśród dzieci zwykle można rozpoznać już w pierwszych latach życia maluchów. Wystarczy po prostu dokładnie obserwować swoje dzieci i patrzeć, czy dobrze się rozwijają. Jeśli tak nie jest, warto (...)

Czy interesuje Cię także:

Skuteczne leczenie żylaków..

Skuteczne leczenie żylaków..

(...) Żylaki kończyn dolnych stanowią jedną z najbardziej powszechnych chorób we współczesnym świecie. Trzeba zdać sobie sprawę, że to nie tylko defekt natury estetycznej, ale przede wszystkim poważny problem chorobowy. Brakleczenia żylaków grozi nawet śmiercią, więc absolutnie nie należy bagatelizować pierwszych objawów żylaków. Im wcześniej zacznie się leczenie żylaków, tym większe prawdopodobieństwo na skuteczność terapii.Przyczyny powstawania żylaków bywają niezależne od człowieka oraz wynikają bezpośrednio ze złych nawyków codziennych. Te pierwsze, to takie czynniki, jak ciąża, uwarunkowania genetyczne, czy też nieprawidłowa budowa zastawek żylnych. Natomiast do tych drugich zaliczamy otyłość, palenie papierosów, zbyt długie przebywanie w jednej pozycji (siedzącej lub stojącej), brak aktywności fizycznej, zbyt gorące kąpiele, braki witaminy E wywołane złą dietą, a nawet noszenie nieodpowiedniego obuwia.Zanim podejmie się leczenie żylaków, potrzebna jest oczywiście diagnoza. Niekiedy ludzie zgłaszają się do lekarza trochę za późno. Tak naprawdę, ciągle powtarzające się skurcze i uczucie ciężkich nóg oraz obrzęki (...)

Czy interesuje Cię także:

Nowe metody leczenia zaburzeń seksuologicznych

Nowe metody leczenia zaburzeń seksuologicznych

(...) Leczenie zaburzeń erekcji wynikające z przyczyn o podłożu psychologicznym jest realizowane przy pomocy narzędzi psychoterapeutycznych. Właściwie zastosowane metody z obszaru psychoterapii przyniosą w tym przypadku oczekiwane rezultaty. Mniej korzystnie, jeśli problemy z erekcją pochodzą z źródeł innego typu. Badania amerykańskich urologów wskazały, iż znacząca większość populacji męskiej mająca problemy z potencją cierpi na dysfunkcje i choroby układu krwionośnego. W tego typu przypadkach jedynym lekarstwem jest operacyjne leczenie zaburzeń erekcji polegające na przetkaniu tętnic biodrowych i sromowych oraz zaimplementowaniu do nich specjalnych układów uwalniających (...)

Czy interesuje Cię także: